Konaklama

Bu sayfamızda Siz Değerli Misafirlerimize  konaklama  konusunda bir kaç öneri ve tavsiyelerde bulunmuştuk. Amacımız güzel ve huzurlu bir tatil geçirmenizdi. Seçimlerimizi yaparken bizce olmazsa olmaz kıstaslar olan temizlik/hijyen ve yemek kalitesi, dikkate aldığımız başlıca hususlardı. Bu çerçevede Köyümüzdeki tesisler arasından seçtiğimiz Pansiyon ve Apartları sizlerle paylaşmıştık.

Ancak yangın ortak bir yıkım yarattı. Yukarıdaki gibi, geçmişte yaptığımız seçicilik içeren ifadelerimizi tekrarlamanın şık olmayacağı kanaatindeyiz.

Köyümüzdeki pansiyon apart ve diğer konaklama tesislerinin kendi web sayfaları artık var. Lütfen inceleyin ve kendiniz karar verin.

Bütün tesislerin eşit dağılıma ihtiyaçları var. 

  

KE3
Gerek yukarıda Köyün merkezinde, gerekse koylarda denize çok yakın 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 40m2’den 150m2’ye kadar  tek katlı veya dubleks kiralık evler bulmak mümkündür. Sahildeki evler son 3 yıl içinde yapılmış olup, tamamı komple eşyalı olarak sunulmaktadır. Bütün evler bahçelidir. Genellikle sahillerde 4-5 aylık yaz sezonu için kiralama yapılmaktadır. Ancak yıllık olarak da kiralama yapılabilir.
Köyün merkezinde fiyatlar 1200₺+/aylık olup, genelde yıllık kiralamaya uygundur.
Sahillerde ise konumuna, denize yakınlığına  ve oda sayısına bağlı olarak  18.000₺+/sezonluk(Mayıs – Eylül) fiyatlar istenmektedir.
Bu veriler ışığında tercih edilecek ev tipleri tarafımıza bildirilirse; Size evlerin görselleri, konumları, denize mesafeleri, istenen kira bedeli ve varsa diğer özellikleri en kısa zamanda iletilecektir.
Not: Sezonluk kira bedeli peşin olarak tahsil edilir. Ayrıca Kiracı toplam kira bedelinin %12’sini de, komisyon olarak Mete Demirel’e peşin ödeme durumundadır. Bu ödeme yapılmadan kiralama işlemi gerçekleşmez.